spájame ľudí, ktorí menia svet
Služby

ChangeNet od roku 1997 poskytuje internetové komunikačné a informačné služby mimovládnym organizácie (občianske združenia, nadácie, neziskové organizácie a pod), občianskym iniciatívam a jednotlivcom, ktorí spolupracujú s mimovládnymi organizáciami na ich aktivitách. Poskytované služby pokrývajú široký rozsah potrieb MVO od email adries, cez vytváranie www stránok organizácií až po internetové školenia a prevádzkovanie informačného servera s aktuálnym spravodajstvom zameraným na občiansku spoločnosť. Ak ešte nie ste členmi ChangeNet a máte záujem o naše služby alebo nás chcete podporiť, zaregistrujte sa!

 

Členský poplatok a základný balík služieb

100,- Sk / mesačne

Každý člen ChangeNet získa balík služieb, ktoré pokryjú základné komunikačné potreby bežnej neziskovej organizácie. V rámci neho získate 5 email adries s neobmedzenou veľkosťou (priezvisko@changenet.sk), neobmedzený priestor na www serveri. Získate tiež prístup k databáze zákonov ASPI a informácie o vašej organizácii budú prednostne uverejňované na informačnom serveri ChangeNet. Naši pracovníci vám v prípade potreby pomôžu s inštaláciou a nastavením internetových programov a poskytnú krátke zaškolenie. V prípade potreby Vám radi poskytneme konzultácie a technickú podporu prostredníctvom elektronickej pošty, telefónu alebo osobne.

Poštové schránky (e-mail)

20,- Sk / mesačne

Má vaša organizácia viac pracovníkov, ktorí potrebujú pravidelne komunikovať prostredníctvom elektronickej pošty? Nestačí vám 5 schránok, ktoré získate v rámci základného balíka? Môžete si objednať ďalšie. V prípade potreby je ku každej schránke možné nastaviť presmerovanie alebo kopírovanie správ na inú adresu. Všetky emaily prechádzajú antivirovou a antispamovou kontrolou.

Privátne elektronické konferencie (mailinglisty)

20,- Sk / mesačne

Potrebujete pravidelne a bezpečne komunikovať s uzavretou skupinou ľudí (napr. s vašimi spolupracovníkmi a partnermi, s členmi vašej organizácie, alebo v rámci správnej rady vašej nadácie)? Ponúkame vám riešenie prostredníctom privátnej elektronickej konferencie. Správa odoslaná na adresu konferencie bude automaticky doručená všetkým jej účastníkom. Pri odpovedi stačí stlačiť tlačítko "Odpovedať" a reakcia bude opäť automaticky zaslaná všetkým účastníkom konferencie. Týmto spôsobom máte kontrolu nad tým, kto má prístup k vašim informáciám a súčasne si môžete byť istí, že ich nikomu dôležitému nezabudnete poslať.

Registrácia domén 2 úrovne (www.organizacia.sk)

50,- Sk / mesačne

Chcete, aby si ľudia adresu vašich stránok ľahšie zapamätali? Ponúkame vám možnosť registrácie a hostingu vlastnej domény v tvare www.vasnazov.sk a email adries v tvare hocico@vasnazov.sk. Spolu s virtuálnym serverom získate neobmedzený priestor na www serveri, podrobné štatistiky návštevnosti, možnosť zasielania údajov z www formulára cez email a ďalšie možnosti.

Doménový kôš POP3

50,- Sk / mesačne

Táto služba zabezpečí presmerovanie všetkých správ adresovaných na akúkoľvek adresu v doméne organizácie do jednej poštovej schránky. Môžete ju využiť napr. v kombinácii s proxy serverom, ktorý sa stará o triedenie pošty vo vašej lokálnej sieti. Výhodou je, že si môžete sami zriaďovať ľubovoľné adresy vo vašej doméne a pošta zaslaná na akúkoľvek adresu vo vašej doméne bude doručená.

Návrh www stránok (dizajn)

400,- Sk / hod.

WWW stránky sú internetovou vizitkou vašej organizácie. Ponúkame vám návrh dizajnu a štruktúry vašich www stránok podľa požiadaviek a dodanych podkladov. Navrhneme grafický dizajn a pripravíme základnú štruktúru stránok. Potom sa môžeme starať o ich aktualizáciu, alebo to naučiť vašich pracovníkov.

Vývoj internetových aplikácií

cena dohodou

Chcete publikovať na internete? Umiestniť na Vaše stránky databázu? Môžeme vám ponúknuť internetové aplikácie, ktoré už ChageNet vyvinul alebo naprogramovať nové, presne podľa vašich požiadaviek.

Náš publikačný systém využívajú desiatky neziskových organizácií a samospráv. Okrem www.changenet.sk je nasadený napríklad na stránkach www.ekopolis.sk, www.nadaciaspp.sk, www.cpf.sk, www.eufondy.org, www.eia.sk, www.visegradfund.org, www.ennho.org, www.enviroservis.sk a ďalších... Ak máte záujem o niečo podobé, kontaktujte nás.

Servis

400,- Sk / hod.

Nefunguje vám pripojenie internet? Potrebujete nastaviť váš software, modem alebo máte problémy s počítačom? Po dohode vám môžeme pomôcť tieto problémy vyriešiť priamo vo vašej organizácii.

 

Služby zdarma

Okrem platených služieb ponúkame mimovládnym neziskovým organizáciám široký rozsah bezplatných služieb. Každá organizácia môže informovať o svojich aktivitách v spravodajskom servise ChangeNet a zaradiť svoje akcie do kalendára akcií a udalostí. Adresu a základné informácie o vašej organizácii môžete zaradiť do adresára, aby vás prípadní záujemcovia vedeli vždy kontaktovať. Výborným zdrojom informácií sú naše elektronické konferencie, kde môžete diskutovať a informovať o vašich aktivitách ostatných. Ak máte záujem, môžete zdarma odoberať elektronický časopis, ktorý v pravidelných intervaloch prináša výber najzaujímavejších informácií zo servera ChangeNet a členských organizácií.CHANGENET.SK | občiansky denník, © 1996 - 2014, ChangeNet, ISSN 1336-2534
kontakt | reklama | info | služby | RSS