spájame ľudí, ktorí menia svet
Mikuláš Huba
aktuálne  |  fórum  |  kalendár  |  adresár  |  inzeráty  |  poznámkový blok  |  fotoblokkampane!
Vynášanie Moreny, odvolávanie Fica a iné tradičné jarné zvyky nášho ľudu

V situácii pred prezidentskými a ďalšími voľbami, ktoré sa na  nás tento rok chystajú, sa Robert Fico a jeho vláda veľmi snažia rozptýliť akékoľvek tiene podozrenia, ktoré by na nich mohli

V situácii pred prezidentskými a ďalšími voľbami, ktoré sa na  nás tento rok chystajú, sa Robert Fico a jeho vláda veľmi snažia rozptýliť akékoľvek tiene podozrenia, ktoré by na nich mohli spočinúť. Z toho by malo logicky vyplývať, že urobia všetko pre to, aby tiene emisnej kauzy rozptýli.

Ak tomu tak nie je, vzniká dôvodné podozrenie, že súčasný stav, akokoľvek je pre nich kompromitujúci, je lepší, ako priznať celú pravdu. Posledné dôkazy o tom nám poskytli poslanci a poslankyne za vládnu stranu tým, že odmietli  program 31. schôdze NR SR, na ktorej sa malo u tejto kauze diskutovať. Podobne sa zachoval ich stranícky šéf a predseda vlády v jednej, keď vo svojom vystúpení najskôr hovoril o všetkom inom, len nie o kauze emisie a potom ani nepočkal na bezprostredné reakcie na svoje vystúpenie a ostentatívne odišiel.  Dosť výstižne to isté odmietavé posolstvo zaznieva aj z odpovedí na moje interpelácie na emisnú tému, s ktorými som sa ešte v novembri minulého roku obrátil na predsedu vlády a ďalších relevantných členov vlády.

Možno si poviete, čo je to všetko oproti dnešnej Ukrajine? Ale veď aj tam sa to začalo aroganciou moci...

Mikuláš Huba
Mikuláš Huba

Autor je občan, obyvateľ Bratislavy a spoluvydavateľ publikácie Bratislava/nahlas.
RSS kanál» Vaše reakcie (0)
» Pridať na Facebook
» Pridať na vybrali.sme

[47970]REKLAMA
CHANGENET.SK | občiansky denník, © 1996 - 2018, ChangeNet, ISSN 1336-2534
kontakt