spájame ľudí, ktorí menia svet
Mikuláš Huba
aktuálne  |  fórum  |  kalendár  |  adresár  |  inzeráty  |  poznámkový blok  |  fotoblokkampane!
Neúplná pravda o Slovensku – nediskriminujte SNS, HZDS a Ja&Ty!

To, čo sa píše v spise Gorila, možno nie je pravda od slova do slova, ale o tom, že je to absolútne pravdivé svedectvo o miere prepojenia politických strán a finančných skupín v tomto štáte, nepochybuje vari nik.

Len v jednom nie je obraz, ktorý poskytuje Gorila, celkom objektívny. A to v tom, že z hry akoby nedopatrením vypadli takí zdatní hráči, ako je SNS či HZDS na jednej strane a Ja&Ty na strane druhej. Bez nich totiž obraz o stave slovenskej reality nie je úplný. Navyše, v prípade spomínaných dvoch politických subjektov ide o zjavnú mediálnu diskrimináciu pred blížiacimi sa voľbami a v druhom prípade o priehľadnú diskrimináciu hlavného sponzora Smeru, ktorý sa takto neprávom dostal do miediálneho tieňa.

Kto pochybuje o pravdivosti Gorily a jej príbuzenstve, nech sa pozrie zo Slavína na Bratislavu, z Devína na stráne Devínskej kobyly, prejde sa po bratislavskom nábreží poniže PKO a popri Sade Janka Kráľa, pohľadá stratené kultúrne a industriálne dedičstvo Bratislavy a iných lokalít, porozhliadne sa po centre Žiliny, bystrickom Huštáku a Radvani, košických nákupných novotvaroch a po kamenných námestiach ostatných krajských či okresných miest, vyrúbaných parkoch a alejach nahradených bilbordami, prímestských haciendách, hypermarketoch a logistických centrách, či po bývalých slovenských lesoch! A nech navštívi Tatranskú Lomnicu a okolie, Štrbské Pleso, Jasnú či Donovaly...!

POZNÁMKY / vaše reakcie
Ad: Neúplná pravda o Slovensku – nediskriminujte SNS, HZDS a Ja&Ty!
16.2.2012 09:18 | sweeper

Neúplná pravda o Slovensku – nediskriminujte SNS, HZDS, SMER a Ja&Ty!

Co, vari SMER si diskriminaciu zasluzi? Napriklad taky jachtar Pociatek nema pravo na publicitu?
dakus hlbsia analyza
20.1.2012 22:25 | Revolucia&defenestracia

Gorila je najväčší zo všetkých zločinov spáchaných na Slovensku.? A že to vyšetrujú tí, napriklad Trnka, čo v tom majú prsty??......Juraj Siroky súčasný hlavný akcionár Smeru a.s. bol sovietskym komunistickým KGB nasadený vr r.1988 do Washingtonu aby nakontaktoval V.Koženého ,ktorého si KGB vytipovlala ako hlavného hráča "Fondománie" v rámci čsl.Kuponovej privatizácie.
Sme.r a.s. je zmeska kriminálnikov najhrubšieho zrna,čoho si bol Haščák velmi dobre vedomý . Hascak a Dospiva obaja už ako 18-roční v roku 1987 nastúpili na Moskovský štátny inštitút medzinárodných vzťahov, Nezanedbateľnú úlohu pri výbere Mareka Dospivu a Jaroslava Haščáka mohol zohrať aj ten fakt, že v ich rodinných rodokmeňoch figurovali dôstojníci ŠtB typu Miloslava Dospivu, nar. 24. 12. 1924, ev. č. 164 159, pracovníka I. správy ŠtB a Jána Haščáka, nar. 23. 3. 1923, pracovníka správy ŠtB Košice. Hlavne Miloslava Dospivu možno radiť do kategórie špičkového arcizločinca, ktorý napr. už tri mesiace po Februári 1948 v hodnosti strážmajstra ŠtB patril do komanda pracujúceho na odhaľovaní protištátnych živlov, ako aj v hľadaní protištátnych materiálov. To, že o 33 rokov neskôr sa spolupodieľal na fyzickej likvidácii tajne vysväteného kňaza Ing. Přemysla Coufala v Bratislave koncom februára 1981, ako by len dokazovalo, že aj v dôchodkovom veku 56 rokov bol schopný likvidovať tzv. triedneho nepriateľa. Niet pochýb, že Alojz Lorenc a jeho pobratimovia z ŠtB vedeli, že pre svoje neskoršie ekonomické záujmy si vybrali dobrých, oddaných a hlavne poslušných a bezcitných adeptov na neskoršie spravovanie pochybne nadobudnutého majetku, ktorý bol predtým v rukách štátu či jeho občanov.
Vladimír Lexa a Penta Group - Pod absolútnym dohľadom ekonomického odboru ŠtB za bývalého režimu bola aj štátna plánovacia komisia. Jej šéfom do novembra 1989 bol Vladimír Lexa. O svojich vzťahoch s Pentou Group v ekonomickom týždenníku Trend č. 21/2006 uviedol, že pánov z Penty pozná veľmi dobre a veľmi si ich váži. Mne sa títo podnikatelia páčia najmä preto, lebo sú vzdelaní, nesmierne pracovití, koncepční, ked poznate historiu lexu a hzds viete ako to v skutocnosti myslel
už 70 rokov vykrádajú túto krajinu kriminálnici .-
Za slov.štátu sa grupovali v HLS a arizovali majetky Židom/Glváčov a B.Zalov dedovia/vid príspevok M.Vagoviča
v r.1948 sa presunuli do radov zverskej ŠTB a KGB a rozkrádali fabričky a polia našim dedom/podnikatelom/ a sedliakom
v r.1953 cez Menovu ref. ožobračili 15milionov Čechoslovákov
v rokoch 1976 cvičili v Piešťanoch arabských teroristov/kauza Cervanová/
-po r.1990 si tento 40 ročný LUP prelievali cez Velké,Malé a Kuponové privatizácie do vrecák svojich podarených synkov :
Lexovci,Tkáčovci JaT/,Bystrozraký a predovšetkým Penťáci/nasadení na Moskovskú VŚ-u ovládanú KGB
Vytunelovali býv.š.p. IRB,Slovnaft,Naftu Gbely,SPP/Duckého zmenky/
a z takto amorálne naakumulovaných prachov si zakladali "demokratické" strany najskôr HZDS s.r.o.,potom SDKU,KDH a neskôr Směr - socialna.demagogia a.s.
a potom to už poznáme netransp. verej.obstar. vid PPP,nástenka,mýto,emisie,soc.podniky
a následne Gorilie hody…… korupčník Haščák z Penty je synom najtvrdšieho komunistu/ŠTBáka zo Starolubovnianskeho okresu ,ktorý svojho syna poslal na štúdia do KGB ovládnaého moskovského Inštitutu zahr.vzťahov/VŠ/ za Husáka v r. 1987 !!
2-ý najsilmnejší muž v zločineckej Pente/ovládajúcej Smer a SDKU/ je posledný šef federalnej komunistic.tajnej služby ŠTB a nám.federal.MV-a gen.A.Lorenc posledný šéf ŠtB, a v súčasnej dobe sused pána Ivana Mikloša,ktorý terorizoval demonštratov počas Palachovho táždňa v jan.1989
.Po roku 1990 Lorenca v Cechách odsudili na 4-i roky nepodminenečne. pred čím sda dodnes schováva na slovensku. Dušan Muňko (poslanec NR SR za SMER, , ktorý má zaťa v J&T a otvorene túto skupinu v SMERe presadzuje. Muňko je starý eštebák (pôsobil v Sature) a má okolo seba bývalých eštebákov, ktorý mu donášajú. Muňko zorganizoval stretnutie Fica s Patrikom Tkáčom z J&T…………

Mikuláš Huba
Mikuláš Huba

Autor je občan, obyvateľ Bratislavy a spoluvydavateľ publikácie Bratislava/nahlas.
RSS kanál» Vaše reakcie (2)
» Pridať na Facebook
» Pridať na vybrali.smeSúvisiace témy
Demokracia, Ekonomika, Politika, Štátna správa


[116073]REKLAMA


CHANGENET.SK | občiansky denník, © 1996 - 2014, ChangeNet, ISSN 1336-2534
kontakt | reklama | info | služby | RSS